آب غنی شده, آب غنی از هیدروژن, استیک آلکالاین, تیرگی دور چشم, گودی زیر چشم, مرطوب کردن پوست, آبرسان, اسمارت لایف,
آب غنی شده با استیک دور چشم را آبرسانی می کند
سپتامبر 30, 2018
بادی بالانس و لاغری, تعادل بدن, بادی بالانس, تای چی, یوگا, ورزش بادی بالانس, ورزشکاران, استیک آلکالاین, اسمارت لایف, آب غنی شده, آب هیدروژنه, آب غنی از هیدروژن, آب هیدروژن دار, آنتی اکسیدان, بالانس بدن, استیک بادی بالانس, استیک لاغری, استیک آنتی اکسیدانت پلاس, تنظیم هورمون,
بادی بالانس و لاغری به سادگی آب خوردن به دست می آید
اکتبر 20, 2018
Show all

آب غنی شده با استیک آلکالاین برای ورزشکاران چه مزایایی دارد؟

آب غنی شده, استیک آلکالاین, اسمارت لایف, آب هیدروژنه, وینفرد شفر, ورزشکاران حرفه ای, سپیده توکلی, شبنم شاهرخی, باشگاه استقلال, اسید لاکتیک

آب غنی شده با استیک آلکالاین برای ورزشکاران

آب غنی شده با استیک آلکالاین برای ورزشکاران چه مزایایی دارد؟Reviewed by smartlife on Oct 4Rating: 4.5آب غنی شده با استیک آلکالاین برای ورزشکاران چه مزایایی دارد؟استفاده از استیک آلکالاین برای ورزشکاران حرفه ای موجب کاهش خستگی می گردد. به همین دلیل اغلب ورزشکارن حرفه ای کشور نوشیدن آب غنی شده را توصیه می کنند.

 

استفاده از استیک آلکالاین برای ورزشکاران حرفه ای موجب کاهش خستگی می گردد. به همین دلیل اغلب ورزشکارن حرفه ای کشور نوشیدن آب غنی شده را توصیه می کنند.

محققان کره ای نوشیدن آب غنی از هیدروژن بر خستگی عضلانی در ورزشکاران حرفه ای را بررسی کرده اند.

همچنین اساتید دانشگاه تربیت بدنی مزایای مصرف استیک آلکالاین توسط ورزشکاران را مورد آزمایش و تایید قرار داده اند. نتیجه این تحقیقات در کنفرانس بین المللی آلمان منتشر شده است.

از این رو فدراسیون پزشکی ورزشی جمهوری اسلامی ایران طی نامه ای رسمی محصول استیک آلکالاین شرکت دیبا تجارت خاورمیانه را مورد تایید قرار داده است.

 

به طور کلی مزایای استیک آلکالاین برای ورزشکاران به شرح زیر است:

1-با ورزش کردن و عرق کردن مقدار زیادی از آب بدن که حاوی املاح نیز هست ازدست می رود، آب قلیایی علاوه بر جبران آب از دست رفته املاح ضروری را نیز به بدن بازمی گرداند.

 

2- آب قلیایی سرشار از آنتی اکسیدان است که باعث بیشتر شدن سوخت و ساز بدن و در نتیجه داشتن انرژی و شادابی لازم برای انجام حرکات و تمرینات ورزشی میشود.

افزایش سوخت و ساز یکی از مهمترین تاثیرات آب قلیایی در رژیم لاغری و تناسب اندام محسوب می شود.

 

3- انجام فعالیت های بدنی باعث تجمع اسید لاکتیک در عضلات بدن و در نتیجه باعث خستگی, درد عضلات و حتی پارگی عضلات میشود, آب قلیایی اسید لاکتیک را خنثی و از بدن دفع میکند.

 

4- آب قلیایی کبد را پاک سازی میکند.

در نتیجه میزان جذب ریز مغذی ها و مکمل های ورزشی افزایش پیدا میکند , خصوصا برای ورزشکاران حرفه ای در دوره ی “پاکسازی ” کاربرد بسیار عالی میتواند داشته باشد.

 

5- دستگاه تنفس برای عملکرد بهتر به آبرسانی نیاز دارد.

آب قلیایی دارای قدرت آبرسانی بسیار بالا بوده و می تواند تا با تامین رطوبت دستگاه تنفس اکسیژن رسانی را افزایش دهد.

 

آیا ورزشکاران حرفه ای ایران از آب غنی شده و استیک آلکالاین استفاده می کنند؟

اغلب ورزشکاران حرفه ای محصول استیک آلکالاین را می شناسند و آب غنی شده با هیدروژن را جایگزین آب آشامیدنی روزانه خود کرده اند.

قهرمانان حرفه ای بدنسازی نظیر آقای مجید قمری و اصغر عبایی از محصول استیک آلکالاین استفاده کرده و آن را به دیگران نیز پیشنهاد داده اند.

خانم سودابه صبور، مربی فدراسیون بدنسازی و نائب رئیس بانوان در بادیگارد نیز محصول استیک آلکالاین برای ورزشکاران را توصیه کرده است.

شرکت دیبا تجارت خاورمیانه شریک تجاری باشگاه استقلال تهران بوده و از این رو بازیکنان مطرح فوتبال از جمله بازیکنان باشگاه استقلال محصول استیک آلکالاین برای ورزشکاران را معرفی کرده اند.

در زیر نظر تعدادی از ورزشکاران و مربیان حرفه ای را در مورد آب غنی شده و استیک آلکالاین می خوانیم.

 

وینفرد شفر، مربی سابق باشگاه های مطرح آلمان و مربی حاضر باشگاه استقلال تهران:

همه ما می دانیم که انسان ها به نوشیدن روزانه 3 لیتر آب نیاز دارند. من خودم این موضوع را امتحان کردم و می دانم این موضوع نیاز بدن است.

خیلی مهم است که ما از آب استفاده کنیم زیرا برای سلامت بدن مهم است.

آرزو می کنم که این محصول به بازار آلمان نیز راه پیدا کند.

 

سپیده توکلی قهرمان کشوری و نایب قهرمان دومیدانی آسیا:

اگر همیشه شدت تمرینات یکسان باشه، برای عضله ها تکراری میشه و رشد، اتفاق نمیفته. برای همین همیشه تلاش میکنم سخت تر تمرین کنم.

شدت تمرینها باعث خستگی و گرفتگی عضلات میشه و راه درمانش اینه که مقدار اسیدیته ی جمع شده کاهش پیدا کنه.

روش جدید و راحتی که این روزها امتحان میکنم، استفاده از استیک آلکالاین برای ورزشکاران است که علاوه بر تمامی املاح مفیدی که داره، با حجم هیدروژنی که داره باعث میشه محیط بدن قلیایی و آنتی اکسیدانت بشه.

استیک آلکالاین برای ورزشکاران و هم برای بهبود سیستم گوارش سایرین، توصیه میشه.

 

آقای اردشیر قوانلوپور قهرمان کشوری اسکیت اگرسیو:

با پیشرفت علم و فناوری میشه دیگه به بدن و ساختار اون رسیدگی بیشتری کرد و استیک غنی کننده ی آب اسمارت لایف هم یکی از این نمونه ها هست.

میشه اینطوری توضیح داد که:

آب حجم زیادی از بدن را تشکیل می دهد.

فرد وقتی که شروع به ورزش کردن می کند ، آب از طریق عرق کردن از بدن او خارج می شود.

به همین علت او باید میزان آب قلیایی و آنتی اکسیدانت بدن  خود را در حد ثابتی نگاه دارد.

در شرایط استرس های ورزشی یا ذهنی در طول رقابت های ورزشی هیدراسیون بسیار مهم است.

نتایج بررسی ها نشان داده است که دهیدراته شدن بدن (کم آبی بدن) می تواند ضریب عملکرد بدن ورزشکاران را پایین بیاورد.

آب قلیایی و آنتی اکسیدانت سریع تر جذب بدن می شود در نتیجه می تواند به ورزشکاران در جهت تامین مجدد آب بدنشان کمک بیشتری بکند.

آب قلیایی باعث افزایش اکسیژن خون و همچنین یون های کلسیم و منیزیم نیز می شود که برای فعالیت عضلانی مفید است.

در ورزش هایی که بدن به  دلیل عدم وجود اکسیژن کافی، اسیدلاکتیک بیشتری تولید می کند آب قلیایی با سرعت بیشتر اکسیژن خون را تامین می کند.

پس توصیه می کنم:

بعد از ورزش کردن برای جبران كم آبی حداقل ۵۰۰ سی سی آب قلیایی مصرف شود.

این تصور كه كاهش وزن بدن در ورزش مربوط به سوزاندن چربی هاست بسیار نادرست است.

زیرا چربی به مرور و به تدریج از دست می رود و در طول چند روز خود را نشان می دهد.

اما كاهش وزن بدن ناشی از کم آبی به سرعت خود را نشان می دهد كه با توجه به علایم خطرآفرین آن باید به سرعت جبران شود.

 

شبنم شاهرخی قهرمان جهانى و دارای مدال نقره جهانی در رشته ورزشی كيك بوكسينگ:

استیک آلکالاین، باعث میشه آبی که می نوشین، قلیایی و آنتی اکسیدانت بشه و همینطور املاح مورد نیازی مثل کلسیم و منیزیم که برای زنان مورد نیازه رو تامین میکنه.

در واقع استیک اسمارت لایف باعث میشه آبی که مینوشین خاصیتِ آب سرچشمه رو پیدا کنه و تمام املاح مورد نیاز بدن که در آب چشمه پیدا میشه رو داشته باشه.

حالا از فوایدش براتون بگم:

اولا که خیلی از محققین باور دارن که رژیم های غذایی که از کشورهای غربی الگوبرداری شدن باعث اسیدی شدن محیط بدن میشه که میتونه مشکلاتی مثل یبوست، پوکی استخون و یا کاهش متابولیسم بدن ایحاد کنه که نوشیدن حداقل ۴-۶ لیوان آب قلیایی آنتی اکسیدانت میتونه این مشکلاتو حل کنه.

دوما استیک آلکالاین برای ورزشکاران و افرادی مثل ما که فعالیت بدنیمون بالاست، مفیده. چون خستگی و لاکتیکی شدن و تحلیل رفتن عضلات زیاد اتفاق میفته.

آب قلیایی با داشتن هیدروژن و خاصیت آنتی اکسیدانی، از خیلی آسیب های پزشکی جلوگیری می‌کنه و توان ورزشی رو بالا می بره و خستگی رو به تعویق می‌ندازه.

اما مهم ترین نکته، اینه که خیلی از خانم های ایرانی کمبود کلسیم و منیزیم دارن و اینکه بتونن به صورت یون فعال مواد مورد نیاز بدنشون رو تامین کنن، خیلی مهمه.

نحوه ی استفاده هم خیلی ساده برای نیم لیتر اب این استیک رو می تونید به مدت سی تا چهل و پنج دقیقه تو اب بذارید.

البته قبلش باید با آب سرد بشوریدش و بعد از اینکه از آب درش بیارید آماده ی نوشیدنه و تا ۴۵۰ تا بطری نیم لیتری می تونید از همون استیک استفاده کنید.

 

برای ورود به صفحه اینستاگرام و اطلاعات ورزشکارانی که از استیک آلکالاین استفاده می کنند اینجا کلیک کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *