معرفی دیبا تجارت

شرکت دیبا تجارت خاورمیانه، تولید کننده‌ی محصولات سلامت محور و دوستدار محیط زیست با نام تجاری اسمارت لایف می‌باشد. این مجموعه در حال حاضر تنها تولید کننده فیلترهای غنی کننده‌ی آب آشامیدنی (دارا‌ی نشان سیب سلامت از سازمان غذا و دارو) است. همچنین توپ شستشوی لباس و اسپری و ژل بوگیر با نام تجاری اسمارت لایف را با هدف بهبود کیفیت زندگی و سلامت افراد جامعه، روانه بازار می‌گرداند.

 

معرفی محصولات

شرکت دیبا تجارت خاورمیانه پس از انجام آزمایشات و تحقیقات فراوان، موفق به دستیابی تکنولوژی نوین در تولید فیلترهای غنی‌کننده‌ ی آب، به عنوان یکی از محصولات نوآورانه خود گردید. فیلترهای غنی کننده آب اسمارت لایف با افزودن مقادیر بالایی از یون‌های هیدروژن، کلسیم و منیزیم، آب غنی شده و آنتی‌ اکسیدانت تولید می‌کنند که باعث بهبود عملکرد سیستم اعصاب و روان شده و سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها را تضمین می‌نمایند. از دیگر مزایای این فیلترها می‌توان به قابل حمل بودن و سهولت در استفاده اشاره کرد. این فیلترها در 3 نوع بسته بندی و به بازار عرضه می‌شوند؛

  • استیک آلکالاین
  • استیک آنتی‌اکسیدانت پلاس
  • استیک بادی بالانس

خدمات اسمارت لایف

مشاوران اسمارت لایف تلاش می کنند اطلاعات علمی در مورد محصولات را در اختیار مشتریان قرار دهند که این امر در ترویج فرهنگ استفاده از آب های قلیایی بسیار موثر می باشد.