طرح # بادی بالانسر

مقدمه:

طرح #بادی بالانسر به منظور اشاعه و ترویج فرهنگ استفاده از محصولات سلامت محور شرکت دیبا تجارت خاورمیانه شامل استیک بادی بالانس و استیک آنتی اکسیدانت پلاس ( محصولات غنی کننده آب آشامیدنی با هیدروژن، کلسیم و منیزیم) می باشد. در این طرح تسهیلات و مزایای ویژه ای برای مصرف کنندگان و معرفی کنندگان محصولات در نظر گرفته شده است و امید است که با ترویج این طرح، ضریب سلامت عمومی جامعه، شادابی، نشاط و کارایی در آن بالا رود.

 

مزایای طرح برای خریداران:

در صورت معرفی خریداران از طرف همکاران طرح # بادی بالانسر و ارائه کد، مزایای زیر شامل حال خریداران گرامی می شود:

 1. دسترسی به آب هیدروژنه و بهره مندی از مزایای بی نظیر و فراوان آن با قیمت تقریبی لیتری فقط هزار تومان!
 2. دریافت کد و اختصاص کیف پول مجازی برای همکار ” بادی بالانسر ” در صورت تمایل خریدار به مشارکت در طرح و معرفی محصولات
 3. استفاده از تخفیف 30 هزار تومانی
 4. ارسال رایگان برای سفارشهای 300 هزارتومان به بالا در سراسر کشور
 5. شرکت در قرعه کشی‌های ماهانه برای مصرف کنندگان مشمول طرح با هدایای ارزنده از جمله محصولات اسمارت لایف، کارتهای نقدی و سکه‌های طلا
 6. ارائه رایگان رژیم های غذایی

 

مزایای طرح برای بادی بالانسر ها:

به صورت عمومی کلیه همکاران طرح پس از دریافت کد و معرفی منجر به خرید محصول، شامل مزایای ذیل خواهند شد:

 1. ذخیره 30 هزار تومان برای معرفی منجر به خرید هر عدد محصول استیک آنتی اکسیدانت پلاس و 50 هزار تومان برای هر عدد استیک بادی بالانس در کیف پول مجازی همکار بادی بالانسر
 2. بهره مندی از آموزش های مجازی و دوره ای برای یادگیری و به روز شدن در مورد محصولات و سبک زندگی سالم
 3. عدم وجود محدودیت زمانی، مکانی، جنسیتی و سنی برای همکاران
 4. عدم نیاز به هرگونه سرمایه گذاری یا ریسک پذیری
 5. بهره مندی از درآمد های بسیار خوب بسته به قرار گرفتن در سطوح مختلف همکاری

 

سطوح مختلف همکاری:

سطح 1 همکار: معرفی 7 نفر منجر به خرید

مزایا:

 1. دریافت کارت هدیه 100 هزار تومانی
 2. امکان دریافت مبلغ کیف پول به صورت نقدی
 3. شرکت در کلاسهای مجازی و حضوری به منظور افزایش آگاهی و مهارت در مورد معرفی محصولات و نیز سبک زندگی سالم به همراه قرعه کشی برای افراد حاضر در سطح 1 همکار به صورت دوره ای و دریافت جوایز ارزنده

 

سطح 2 همکار: معرفی 15 نفر منجر به خرید

مزایا:

 1. دریافت کارت هدیه 200 هزار تومانی
 2. امکان دریافت مبلغ کیف پول به صورت نقدی
 3. شرکت در کلاسهای مجازی و حضوری به منظور افزایش آگاهی و مهارت در مورد معرفی محصولات و نیز سبک زندگی سالم به همراه قرعه کشی برای افراد حاضر در سطح 2 همکار به صورت دوره ای و دریافت جوایز ارزنده

 

سطح 3 همکار: معرفی 30 نفر منجر به خرید

مزایا:

 1. دریافت کارت هدیه 300 هزار تومانی
 2. امکان دریافت مبلغ کیف پول به صورت نقدی
 3. شرکت در کلاسهای مجازی و حضوری به منظور افزایش آگاهی و مهارت در مورد معرفی محصولات و نیز سبک زندگی سالم به همراه قرعه کشی برای افراد حاضر در سطح 3 همکار به صورت دوره ای و دریافت جوایز ارزنده
 4. پاداش ارتقا سطح معادل 5% از مجموع مبالغ موجود در کیف پول بادی بالانسر های معرفی شده توسط فرد

مثال: اگر شما 30 همکار معرفی کنید، همچنین معرف های شما نیز هر کدام به سطح 2 رسیده و 15 همکار معرفی کرده باشند ، مبلغی معادل 2,925,000 تومان در کیف پول شما موجود خواهد بود.

 

مزایا مبالغ (تومان)
پاداش ارتقا سطح 1,125,000
کارت هدیه 300,000
مجموع ذخیره کیف پول 1,500,000
مجموع 2,925,000

 

سطح برنزی: معرفی 50 نفر منجر به خرید

مزایا:

 1. دریافت کارت هدیه 500 هزار تومانی
 2. امکان دریافت مبلغ کیف پول به صورت نقدی
 3. شرکت در کلاسهای مجازی و حضوری به منظور افزایش آگاهی و مهارت در مورد معرفی محصولات و نیز سبک زندگی سالم به همراه قرعه کشی برای افراد حاضر در “سطح برنزی” به صورت دوره ای و دریافت جوایز ارزنده
 4. پاداش ارتقا سطح معادل 7% از مجموع مبالغ موجود در کیف پول مشتریان معرفی شده توسط فرد

نکته: در صورتی که همکار در سطح قبل، از پاداش ارتقا سطح یا موجودی کیف پول خود استفاده نموده باشد، در سطح جدید فقط ما به التفاوت آن محاسبه می گردد. لذا اگر شخصی توانایی ارتقا به سطوح بالاتر را دارد، برای بهره مندی کامل از مزایای سطح بالاتر بهتر است برداشتی از کیف پول و یا استفاده از مجموع کیف پول افراد معرفی شده از طرف خود نداشته باشد.

مثال: اگر شما 50 همکار معرفی کنید، همچنین معرف های شما نیز هر کدام به سطح3 رسیده و 30 همکار معرفی کرده باشند، مبلغی معادل 8,250,000 تومان در کیف پول شما موجود خواهد بود.

مزایا مبالغ (تومان)
پاداش ارتقا سطح 5,250,000
کارت هدیه 500,000
مجموع ذخیره کیف پول 2,500,000
مجموع 8,250,000

 

سطح نقره ای: معرفی 100 نفر منجر به خرید

مزایا:

 1. دریافت کارت هدیه 1,000,000تومانی
 2. امکان دریافت مبلغ کیف پول به صورت نقدی
 3. شرکت در کلاسهای مجازی و حضوری به منظور افزایش آگاهی و مهارت در مورد معرفی محصولات و نیز سبک زندگی سالم به همراه قرعه کشی برای افراد حاضر در “سطح نقره ای” به صورت دوره ای و دریافت جوایز ارزنده
 4. پاداش ارتقا سطح معادل 10% از مجموع مبالغ موجود در کیف پول مشتریان معرفی شده توسط فرد

مثال: اگر شما 100 همکار معرفی کنید، همچنین معرف های شما نیز هر کدام به سطح3 رسیده و 30 همکار معرفی کرده باشند، مبلغی معادل21,000,000  تومان در کیف پول شما موجود خواهد بود.

مزایا مبالغ (تومان)
پاداش ارتقا سطح 15,000,000
کارت هدیه 1,000,000
مجموع ذخیره کیف پول 5,000,000
مجموع 21،000،000

 

سطح طلایی: معرفی 500 نفر منجر به خرید

مزایا:

 1. دریافت کارت هدیه 5,000,000 تومانی
 2. امکان دریافت مبلغ کیف پول به صورت نقدی
 3. شرکت در کلاسهای مجازی و حضوری به منظور افزایش آگاهی و مهارت در مورد معرفی محصولات و نیز سبک زندگی سالم به همراه قرعه کشی برای افراد حاضر در “سطح طلایی” به صورت دوره ای و دریافت جوایز ارزنده
 4. پاداش ارتقا سطح معادل 15% از مجموع مبالغ موجود در کیف پول مشتریان معرفی شده توسط شما

مثال: اگر شما 500 همکار با خرید محصول بادی بالانس معرفی کنید، همچنین معرف های شما نیز هر کدام به سطح برنزی رسیده و 50 همکار معرفی کرده باشند، مبلغی معادل  217،500،000 تومان در کیف پول شما موجود خواهد بود.

 

 

مزایا مبالغ (تومان)
پاداش ارتقا سطح 187,500,000
کارت هدیه 5,000,000
مجموع ذخیره کیف پول 25,000,000
مجموع 217,500,000

 

اصول، قوانین و مقررات کلی:

 1. افراد معرفی شده توسط همکاران و مبالغ ذخیره شده در کیف پول آنها شامل مرور زمان نخواهد شد.
 2. کلیه همکاران موظف هستند در صورت معرفی بادی بالانسر جدید، کلیه موارد مربوط به طرح، سطوح و نحوه درآمدزایی را به شخص معرفی شده آموزش دهند.
نکته: تنها افرادی کد معرفی دریافت می کنند که از طرف همکاران معرفی شده و یک محصول استیک آنتی اکسیدانت پلاس یا بادی بالانس را خریداری نموده باشند.
نکته2: رابطه شرکت و بادی بالانسر ها، فقط معرفی صحیح کالا و طرح می باشد و شامل قوانین کار، بیمه تامین اجتماعی و … نمی شود.

 

 1. تا پیش از ورود به سطح 1 همکاری مبالغ ذخیره شده در کیف پول فقط جهت خرید محصولات قابل استفاده می باشد و دریافت نقدی مقدور نیست.
 2. دوره های دریافت نقدی مبالغ ذخیره شده در کیف پول همکاران سطح 1 و بالاتر، پایان هر ماه می باشد. حداقل مبلغ قابل برداشت از کیف پول 200 هزار تومان است.
نکته: ملاک ارتقا سطح، تعداد نفرات معرفی شده منجر به خرید می باشد. برای مثال اگر کسی معرفی شود و 7 عدد محصول خریداری نماید، در شمارش نفرات یک نفر اما در شارژ کیف پول  7 عدد محاسبه می گردد.

مثال: نحوه محاسبه تعداد افراد معرفی شده منجر به خرید برای رفتن از یک سطح همکاری به سطح بالاتر به این صورت است که به عنوان مثال همکار سطح 1 که 7 نفر را معرفی نموده است برای رفتن به سطح 2 نیاز به معرفی 15 نفر منجر به خرید دارد پس کافی است تنها 8 نفر دیگر را معرفی نماید.

بدیهی است در صورت استفاده از کیف پول، مزایا و درصدهای تخفیف در سطوح گذشته، فقط به ما به التفاوت موجود در سطح جدید محاسبه می‌گردد. برای مثال اگر شخصی 4 معرفی منجر به خرید و مبلغ 200,000 تومان در کیف پول خود داشته باشد، می تواند از کیف پول خود یک محصول آنتی اکسیدانت پلاس را به رایگان تهیه نماید. سپس 3 نفر دیگر معرفی نماید به سطح 1 خواهد رسید ولی با توجه به اینکه قبلا از کیف پول خود برداشت داشته است فقط 150 هزار تومان در کیف پول خود دارد.

 1. کلیه همکاران محترم موظفند در حیطه قوانین و مقررات جاری کشور و شرکت به معرفی محصول بپردازند، شرکت دیبا تجارت هیچگونه مسئولیتی در قبال رفتار خارج از چارچوب بادی بالانسر ها نداشته و در صورت مشاهده، اقدام به تسویه، لغو سطح و قطع همکاری با فرد مذکور می نماید.
نکته: کلیه همکاران محترم ملزم به معرفی دقیق و صحیح طرح و محصولات مطابق قوانین شرکت، قوانین مدنی، عرفی و تجاری جمهوری اسلامی ایران می باشند. هر گونه رفتار و اعمال مغایر این بند موجب تخلف و نقض شرایط بند 5 می گردد.

از آنجا که این طرح جهت گسترش آگاهی عمومی در مورد محصولات سلامت محور اسمارت لایف می باشد و همچنین طرح درآمدزایی آن ساده می باشد لذا هر گونه رفتار و معرفی در قالب بازاریابی شبکه ای، هرمی و … مغایر قوانین شرکت، نقض صریح تعهد بند 5 و موجب قطع همکاری می گردد.

 1. در کلیه موارد مورد اختلاف در محاسبه تعداد افراد معرفی شده منجر به خرید، مبالغ موجود در کیف پول و درصدهای تشویقی در سطوح مختلف همکاری، نظر تیم مالی و مدیریتی شرکت دیباتجارت خاورمیانه صائب و مسموع خواهد بود.
 2. پاداش ارتقا سطح به صورت دوره ای و به جهت تشویق همکاران جهت اشاعه طرح می باشد لذا شرکت مختار به لغو یا تغییر آن می باشد. بدیهی است تغییرات قبلا اعلام و پس از اعمال تغییرات، محاسبه و پرداخت می گردد.
 3. هر یک از افراد همکار پیش از ورود به سطح 1 و ادامه همکاری، موظف به مطالعه کلیه قوانین، مشاهده فیلم آموزشی و ارسال پیامک با شماره موبایل ثبت شده در شرکت به نام ایشان با متن زیر می باشند:

“اینجانب -نام و نام خانوادگی- کلیه قوانین و مقررات مربوط به طرح # بادی بالانسر را مطالعه نموده و آنها را پذیرفته‌ام.”

 

برای دانلود فایل طرح #بادی بالانسر اینجا کلیک کنید

برای دانلود فایل معرفی PCR Marketing اینجا کلیک کنید

برای دانلود فایل های مربوط به سطوح درآمدزایی طرح اینجا کلیک کنید