بروشور آب قلیایی اسمارت لایف به تازگی طراحی شده است. جهت دانلود فایل بروشور آب قلیایی و آشنایی با مزایای منحصر به فرد آن به پایین صفحه مراجعه کنید.

فایل این بروشور تک لت و سایز 210*99 به فرمت PDF می باشد.

همچنین می توانید اطلاعات بروشور آب قلیایی اسمارت لایف را اینجا بخوانید:

 

محصولات اسمارت لایف

smart life, اسمارت لایف, استیک آلکالاین, آب غنی شده

 

اولین تولید کننده و تنها صادرکننده محصولات غنی ساز آب آشامیدنی به اتحادیه اروپا
تنها دارنده نشان سیب سلامت از سازمان غذا و دارو ایران در رده فیلترهای غنی کننده آب آشامیدنی

این محصولات به عنوان مکمل قابل حمل و غنی ساز آب آشامیدنی می باشند که با افزودن مقادیر کافی از هیدروژن، کلسیم و منیزیم به آب، خاصیت آنتی‌اکسیدانی به آن بخشیده و در حفظ تعادل و سلامت بدن موثر هستند. توصیه می‌گردد نوشیدن آب آنتی اکسیدانت (آب غنی شده) را به صورت دائمی جایگزین آب آشامیدنی نمایید. محصولات اسمارت لایف با سابقه صادرات و حضور در معتبرترین نمایشگاه های بین المللی جهان هم اکنون در کشورهای استرالیا، ترکیه و اتحادیه اروپا به فروش می رسند.

 

این محصول جهت شروع دوره مصرف و سازگاری بدن با آب غنی شده، قبل از مصرف استیک آنتی اکسیدانت پلاس یا بادی‌بالانس استفاده می گردد و سلامت، نشاط و تعادل را برای بدن شما به ارمغان می آورد.

 

این محصول با افزودن هیدروژن و کلسیم به آب آشامیدنی آن را به یک آنتی اکسیدان قوی تبدیل نموده و به حفظ سلامت بدن، دفع سموم اسیدی، افزایش انرژی و کاهش خستگی به ویژه در ورزشکاران کمک می نماید.

 

این محصول با افزودن مقادیر بالایی از هیدروژن، کلسیم و منیزیم به آب آشامیدنی منجر به کمک به فرایند شکستن بافت چربی، تنظیم سوخت و ساز بدن و در صورت رعایت رژیم غذایی منجر به کاهش وزن می گردد. همچنین با کمک به تسریع روند سم زدایی از بدن در حفظ سلامت پوست و کاهش عوارض بیماری های مزمن موثر است. استفاده از این محصول برای همه افراد به ویژه کسانی که با پیروی از رژیم غذایی مناسب و ورزش قصد تنظیم سوخت و ساز بدن و کاهش وزن را دارند، توصیه می گردد.

 

تولید هیدروژن

افزایشpH  آب زمان مورد نیاز غنی کردن آب حجم تولید آب غنی شده مدت زمان استفاده نوع استیک

کم

تا 8.5

حداقل90 دقیقه

تا150 لیتر

3  ماه

استیک آلکالاین

متوسط

تا 9

حداقل 45 دقیقه

تا220 لیتر

4  ماه

استیک آنتی اکسیدانت پلاس

زیاد تا 9 حداقل30 دقیقه تا220 لیتر 4  ماه

استیک بادی بالانس

نکته: میزان یونها و مقادیر مذکور بسته به کیفیت آب مرجع متغیر است.

 

روش استفاده:

استیک آلکالاین را پیش از مصرف با آب سرد به ورت کامل بوشویید، آن را در بطری نیم لیتری آب بیاندازید و درب بطری را ببندید. پس از گذشت 30 الی 90 دقیقه می توانید آب غنی شده بنوشید. (در صورت استفاده از بطری 1.5 لیتری مدت زمان سه برابر می شود.)

 

آدرس:

تهران، اتوبان شهید جناج،  خيابان گلاب، پلاك 60

تلفن مشاوره:

02149027 – 02144229170

عرضه در شرکت کارافرینان پیشرو باورس

http://adibavers.ir

 

برای دانلود فایل pdf بروشور محصولات اسمارت لایف اینجا کلیک کنید