دیبا تجارت شریک تجاری استقلال

هواداران مستقیم به باشگاه کمک می‌کنند؛
جناب آقای منتظرصاحب رئیس شرکت دیبا تجارت از همکاری با باشگاه استقلال صحبت کرد. به گزارش “ورزش سه”، آقای آرش منتظرصاحب مدیرعامل شرکت دیبا تجارت حامی مالی جدید و همچنین شریک تجاری استقلال در نشست خبری درباره همکاری با این باشگاه گفت:

خیلی خوشحالم که در خدمت دوستان هستم. یک تحول در رابطه با شرکت های حوزه سلامت و باشگاه استقلال رخ داد. با باشگاه استقلال توافق کردیم تا هواداران این تیم برای اولین بار محصولات ما را دریافت کنند. قرارداد ما بسیار مهم است زیرا سود فروش این کالاها مستقیم به حساب باشگاه می رود.
هواداران مطمئن هستند بعد از خرید این محصولات ضمن دریافت کالا و خدمات، به باشگاه سود رسانی می کنند.
امیدوارم با کمک مسئولان باشگاه و هواداران میلیونی تحولی در صنعت سلامت داشته باشیم. باشگاه های بزرگ دنیا از این راه درآمدزایی می کنند و این موضوع در دنیا مرسوم است.
از آقای افتخاری، آقای توفیقی و آقای منصوریان سرمربی سابق تشکر ویژه دارم و امیدوارم همکاری داشته باشیم.

استیک آلکالاین محصول منحصر به فرد برای باشگاه استقلال

در ادامه جناب آقای پهلوان زاده رئیس هیات مدیره دیبا تجارت، افزود: ما محصولی را وارد عرصه سلامت کردیم که نیاز مردم است. باید درباره این محصول اطلاع رسانی کنیم زیرا ما زندگی ماشینی داریم و زندگی مردم اسیدی شده است.
استیک آلکالاین، آب آشامیدنی را تبدیل به آب آنتی اکسیدان می کند. استیک آلکالاین در دراز مدت هزینه های سلامت را کاهش می دهد. امیدوارم این محصول با کمک مسئولان باشگاه استقلال تبدیل به یک فرهنگ شود. منصوریان خیلی فراتر از یک تیم به این موضوع نگاه کردند و به همین دلیل از ایشان تشکر می کنم.

آرزوی شفر، راه یافتن استیک آلکالاین به بازار آلمان

شفر در ادامه افزود: وقتی چنین حامی مالی بزرگی انتخاب می شود، وظیفه من است در مراسم شرکت کنم. همه ما می دانیم که انسان ها به نوشیدن روزانه 3 لیتر آب نیاز دارند. من خودم این موضوع را امتحان کردم و می دانم این موضوع نیاز بدن است. خیلی مهم است که ما از آب استفاده کنیم زیرا برای سلامت بدن مهم است. آرزو می کنم که استیک آلکالاین به بازار آلمان نیز راه پیدا کند.

منابع
سایت رسمی استقلال
سایت ورزش 3
سایت هوادارن استقلال
آخرین خبر