تاریخ انقضای استیک آلکالاین, تاریخ مصرف, مواد غذایی, فیلتر آب, دستگاه تصفیه, غنی کننده آب, استیک بادی بالانس, استیک آنتی اکسیدانت پلاس, اسمارت لایف, آب قلیایی, آب غنی شده, آنتی اکسیدانت, آب غنی از هیدروژن
تاریخ انقضای استیک آلکالاین چقدر است؟
می 26, 2019
راز طول عمر, استیک آلکالاین, آب غنی شده, آب غنی شده با هیدروژن, استیک غنی کننده, آب هیدروژنه, آنتی اکسیدان, آنتی اکسیدانت, رادیکال های آزاد, مادون قرمز, آب غنی از هیدروژن, آب بطری, دکتر هیاشی, بطری آب, دستگاه تصفیه, استیک آب هیدروژنه, دانلود رایگان, دانلود کتاب, the longevity code, free download, PDF book, water stick, Hydrogen generating, longevity, free radicals, hydrogen water, hydrogen water stick, bottled water
کتاب راز طول عمر برای دانلود رایگان
ژوئن 19, 2019
Show all

هیدروژن درمانی انقلابی در پزشکی مدرن (کتاب برای دانلود رایگان)

Molecular hydrogen, antioxidant, hydrogen medicineهیدروژن درمانی, استیک آلکالاین, آب غنی شده, هیدروژن مولکولی, آب هیدروژنه, آب غنی از هیدروژن, کتاب برای دانلود, پزشکی مدرن, آنتی اکسیدان, آنتی اکسیدانت, گاز هیدروژن, اکسیژن, ضد التهابی, دی اکسید کربن, اسمارت لایف, آب قلیایی, آب آلکالاین, استیک آنتی اکسیدانت پلاس, استیک بادی بالانس
هیدروژن درمانی انقلابی در پزشکی مدرن (کتاب برای دانلود رایگان)Reviewed by اسمارت لایف on Jun 12Rating: 5.0هیدروژن درمانی انقلابی در پزشکی مدرن (کتاب برای دانلود رایگان)هیدروژن درمانی انقلابی در پزشکی به وجود آورده که هر پزشک و بیماری دنبال آن است. متاسفانه این علم در ایران کمتر شناخته شده است.

هیدروژن درمانی انقلابی در پزشکی به وجود آورده که هر پزشک و بیماری دنبال آن است.

متاسفانه این علم در ایران کمتر شناخته شده است.

استیک آلکالاین اسمارت لایف با تولید آب غنی شده با هیدروژن از معدود محصولاتی است که با بهره گیری از این علم در ایران عرضه می گردد.

مطالبی که در پایین آمده است مقدمه کتاب “هیدروژن درمانی” است.

متن اصلی کتاب در انتها برای دانلود قرار گرفته است.

 

مقدمه کتاب هیدروژن درمانی

هیدروژن مولکولی انقلابی در پزشکی به وجود آورده که هر پزشک و بیماری دنبال آن است.

این علم به طور بالقوه غیر قابل باوری و در حال افزایش است و هیدروژن را به عنوان قوی ترین، ساده ترین و ایمن ترین دارو در عالم می داند.

پس از آزمایش داروهای سمی، فلزات سنگین و پرتو درمانی در قرن گذشته، ما اکنون گاز هیدروژن و آب غنی شده با هیدروژن را به جریان اصلی پزشکی منتقل می کنیم، جایی که زندگی حال حاضر را نجات می دهد.

گاز هیدروژن در زمان های متفاوت برای کسانی که با قادر به حل چالش های سلامتی خود و هزینه های پزشکی خود نیستند، وارد می شوند.

بدن انسان بیشترین نیاز را نسبت به هیدروژن دارد، بر همین اساس بیشتر از هیدروژن موجود در میتوکندری، DNA و دیگر اندام های بدن استفاده می کنند.

هیدروژن درمانی در حال حاضر بیشتر در ژاپن و چین پذیرفته شده است.

سوخت خالصی که موشک را به فضا ارسال می کند، همین هیدروژن است که در جهان پزشکی بسیار سودمند است.

پزشکان باید یاد بگیرند که هیدروژن می تواند به عنوان یک دارو، یک داروی نجات دهنده ارائه شود.

پزشکان اورژانس، متخصصان آمبولانس و پزشکان مراقبت های فوری اولین کسانی هستند که اهمیت واقعی هیدروژن را درک می کنند.

به جای افزودن اکسیژن، آنها از هیدروژن و اکسیژن همزمان استفاده خواهند کرد که همچنین باعث افزایش سطح CO2 خواهد شد.

خوب این گازها آزادانه در دسترس هستند، ولی قابل تثبیت نیستند و به راحتی در خانه ساخته نمی شوند.

تحقیقات نشان داده است که هیدروژن دارویی از آینده است که امروز وارد شده است و زمانی که در ترکیب با اکسیژن استفاده شود، مردم را حتی زمانی که در بستر مرگ هستند، نجات خواهند داد.

 

اولین اقدام ماشین آتش نشانی برای جلوگیری از آتش سوزی چیست؟

آنها شیلنگ ها را بیرون می آورند، به منبع آب متصل می کنند و آب را روی قسمت های در حال آتش سوزی می ریزند.

در دنیای پزشکی معادل آن هیدروژن است، زیرا هیدروژن می تواند به بخشهایی از بدن که در حال تجزیه و سوختن است منتقل شود تا شعله های التهاب و استرس اکسیداتیو را از بین ببرد.

در آینده، هیدروژن همانند اکسیژن در بیمارستان نیز مهم خواهد بود.

هیدروژن مولکولی (H2) به عنوان یک محافظ عالی در برابر استرس اکسیداتیو، التهاب و واکنش های آلرژیک عمل می کند.

هیدروژن یک گاز پزشکی است که می تواند در آب حل شود و از طریق نوشیدن، استنشاقی، استعمال پوستی، استفاده در حمام و تزریق داخل وریدی (IV) تجویز شود.

هیدروژن درمانی به عنوان یک آنتی اکسیدان جدید و اصلاح کننده بیان ژن اثبات شده است، بر علیه استرس اکسیداتیو که موجب آسیب سلولی می شود.

 

دکتر براندون جی دیکسون در تحقیقات گاز درمانی می گوید:

هیدروژن واجد شرایط عبور از مانع خون مغزی است، برای وارد شدن به میتوکندری و “حتی قادر به انتقال به هسته در شرایط خاص است.”

از آنجا که اندازه مولکول هیدروژن بسیار کوچک است، هیدروژن درمانی می تواند کارهایی انجام دهد که مولکول های بزرگ آنتی اکسیدان های شناخته شده نمی توانند.

مطالعات قبلی نشان داده است که هیدروژن دارای خواص آنتی اکسیدان، ضد مرگ سلولی، ضد التهابی و ضد تخریب پروتئینی است که برای سلول مفید هستند.

هیچگونه خطر ایمنی با هیدروژن وجود ندارد و سال هاست که از مخلوط های گاز هیدروژن برای غواصی عمیق و در آزمایشات بالینی متعدد بدون عوارض جانبی استفاده شده است.

همچنین در مقالات هیچ نشانه ای از سمیت یا عوارض دراز مدت در معرض آن وجود ندارد.

اگر چه اکسیژن به عنوان یک دارو در بیمارستان ها تجویز می شود، ولی هوایی که تنفس می کنیم حاوی به میزان 24/7 از این ماده مغذی ضروری است و بنابراین مقداری از هوای موجود حاوی هیدروژن و دی اکسید کربن است.

اگرچه ما به اندازه کافی مقدار زیادی از CO2 را در بدن ما انجام می دهیم و خیلی سریع نفس نمی زنیم. با این حال هیچ چیز قادر به رقابت با هیدروژن از لحاظ قدرت شفابخش نخواهد بود.

زیرا آن را نه تنها در جسم فیزیکی ما بلکه ضرورت آن از ابتدای خلقت پایه ریزی شده است.

با این حال، در سطح سه گاز اولیه که ضروری ترین اجزای زندگی هستند، نمی توان تنها در مورد یکی بدون دیگران سخن گفت و قطعا پزشکی درخشان ترتیب همه این سه را در عمل می دهد.

هیدروژن به سرعت چشم انداز وضعیت سلامتی فرد را تغییر می دهد و به همین دلیل پزشکان در کشورهای غربی به تازگی توجه ویژه ای به آن دارند.

هیدروژن با خواص آنتی اکسیدانی قوی و منحصر به فرد آن، توانایی های تنظیم کننده ژنی و سرعت انتشار در سراسر بافت ها و موانع سلولی را دارد.

همچنین هیدروژن با اثربخشی ایمنی عالی دارای ویژگی های منحصر به فردی است که برای استفاده در پزشکی و سلامت بسیار ارزشمند است.

خواص سیستمیک هیدروژن توانایی نفوذ بسیار عالی آن باعث می گردد که در شرایطی که جریان خون ضعیف است و شرایط دیگر که انواع دیگر درمان قابل استفاده نیست، “هیدروژن درمانی” موثر باشد.

 

برای دانلود متن اصلی کتاب اینجا کلیک کنید

 

نویسنده: بهروز مرادی-تیم علمی اسمارت لایف

استفاده بدون ذکر ماخذ دزدی محسوب شده و پیگرد قانونی دارد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *