آب غنی شد, استیک آلکالاین, شبنم شاهرخی, کمبود کلسیم, خانم های ورزشکار, دختران ورزشکار, ورزشکاران, اسید لاکتیک, پوکی استخوان, آب قلیایی, آنتی اکسیدانت

مصاحبه شبنم شاهرخی

 

مصاحبه شبنم شاهرخی قهرمان کیک بوکسینگ جهان در اینستاگرام اسمارت لایف جالب و شنیدنی است.

او به خانم ها و ورزشکاران نوشیدن مداوم اب غنی شده را توصیه می کند.

چون آب غنی شده می تواند خطر کمبود کلسیم در خانم ها را کاهش دهد.

 

زندگی نامه

شبنم شاهرخی، متولد سال 1361و فارغ التحصیل دانشگاه آزاد در رشته ادبیات فرانسه میباشد.

او از سال 1383 به ورزش روى آورده و در رشته هاى کراس فیت و کیک بوکسینگ مشغول به فعالیت میباشد.

در سال1389 زندگی ورزشى او شکل جدیدی به خود گرفت و در مسابقات بین المللی کیک بوکسینگ شرکت کرد.

او در سال 2014 در مسابقات جهانى کیک بوکسینگ سازمان ایسکا موفق به کسب مدال نقره جهانى در رشته کیک بوکسینگ در کشور پرتغال شد و در سال 2015 موفق به کسب مدال نقره در مسابقات جهانى هنرهاى رزمى ترکیبى در کشور اسپانیا شد.

 

مصاحبه شبنم شاهرخی در پیج اینستاگرام

شبنم شاهرخی به تازگی کلیپی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده و دوستانش را به نوشیدن آب غنی شده با استفاده از استیک آلکالاین تشویق می کند.

 

با هم مصاحبه شبنم شاهرخی را می خوانیم:

استیک آلکالاین، باعث میشه آبی که می نوشین، قلیایی و آنتی اکسیدانت بشه و همینطور املاح مورد نیازی مثل کلسیم و منیزیم که برای زنان مورد نیازه رو تامین میکنه.

در واقع استیک اسمارت لایف باعث میشه آبی که مینوشین خاصیتِ آب سرچشمه رو پیدا کنه و تمام املاح مورد نیاز بدن که در آب چشمه پیدا میشه رو داشته باشه.

حالا از فوایدش براتون بگم:

اولا که خیلی از محققین باور دارن که رژیم های غذایی که از کشورهای غربی الگوبرداری شدن باعث اسیدی شدن محیط بدن میشه که میتونه مشکلاتی مثل یبوست، پوکی استخوان و یا کاهش متابولیسم بدن ایحاد کنه که نوشیدن حداقل ۴-۶ لیوان آب قلیایی آنتی اکسیدانت میتونه این مشکلاتو حل کنه.

دوما استیک آلکالاین برای ورزشکاران و افرادی مثل ما که فعالیت بدنیمون بالاست، مفیده. چون خستگی و لاکتیکی شدن و تحلیل رفتن عضلات زیاد اتفاق میفته.

آب قلیایی با داشتن هیدروژن و خاصیت آنتی اکسیدانی، از خیلی آسیب های پزشکی جلوگیری می‌کنه و توان ورزشی رو بالا می بره و خستگی رو به تعویق می‌ندازه.

اما مهم ترین نکته، اینه که خیلی از خانم های ایرانی کمبود کلسیم و منیزیم دارن و اینکه بتونن به صورت یون فعال مواد مورد نیاز بدنشون رو تامین کنن، خیلی مهمه.

نحوه ی استفاده هم خیلی ساده برای نیم لیتر اب این استیک رو می تونید به مدت سی تا چهل و پنج دقیقه تو اب بذارید.

البته قبلش باید با آب سرد بشوریدش و بعد از اینکه از آب درش بیارید آماده ی نوشیدنه و تا ۴۵۰ تا بطری نیم لیتری می تونید از همون استیک استفاده کنید.

کلیپ توصیه شبنم شاهرخی به خانم ها در صفحه اینستاگرام و آپارات اسمارت لایف قرار داد.

برای ورود به صفحه اینستاگرام اسمارت لایف اینجا کلیک کنید.