برنامه آموزشی اسمارت لایف: دلایل استفاده از آب قلیایی

برنامه آموزشی اسمارت لایف:

 

اثر نوشیدن آب قلیایی بر بیماری ام اس

در این بخش در مورد اثر نوشیدن آب غنی شده قلیایی بر بیماری ام اس با شما صحبت کنیم.

افرادی که دارای طبع سرد هستند و به غذاهای اسدی گرایش دارند، و یا از ترشیجات به حد خیلی زیاد استفاده می کنند بیشتر در معرض بیماری ام اس قرار می گیرند.

عموما در بیماری ام اس، میزان پی اچ خون به سمت اسیدی گرایش دارد.

آب قلیایی با قدرت جذب بالا و پی اچ قلیایی اسید لاکتیک موجود در عضلات رو که منجر به درد عضلات و تخریب بافت عضلات می شود رو خنثی می کند.

همچنین آب قلیایی با تسریع جریان خون به بهبود روند بیماری ام اس کمک می کند.

در مطالعه ای که در سال 2016 در مجله نوروایمنولوژی منتشر شده تاثیر درمانی و پیشگیرانه آب غنی از هیدروژن در برابر بیماری ام اس مورد بررسی قرار گرفته است.

هیدروژن مولکولی (H2) به عنوان یک آنتی اکسیدان، دارای اثرات ضد مرگ سلولی، ضد التهاب، ضد آلرژی، و اثرات ضد سرطان گزارش شده است.

در این مطالعه، به اثرات درمانی و پیشگیری کننده آب غنی از هیدروژن (HRW) در پیشرفت بیماری خود ایمنی آنسفالومیلیت (EAE)، در مدل حیوانی برای MS پرداخته شد

پس مشخص شد که آب غنی از هیدروژن قادر به تاخیر انداختن شروع بیماری EAE و کاهش حداکثر علائم بالینی بود.

علاوه بر این، با افزایش میزان مصرف این آب زمانی که پس از شروع بیماری تجویز می شود شدت بیماری، نفوذ بیماری به سیستم عصبی مرکزی و دمیلینه شدن سلولهای عصبی را نیز کاهش می دهد.

علاوه بر این، درمان با آب غنی از هیدروژن مانع از حمله سلولهای ایمنی به سیستم عصبی مرکزی شده و موجب مهار رشد سلول TH17 بدون تاثیر جمعیت سلول وابسته به Th1 می گردد.

از آنجا که آب تولید شده توسط استیک آلکالاین غیر سمی و ارزان است، به راحتی تولید می شود، و به آسانی می تواند از سد خونی مغزی عبور کند، آزمایش ها نشان می دهد که آب غنی از هیدروژن پتانسیل بسیار بالایی در درمان بیماری MS دارد.

 

برنامه های اسمارت لایف رو دنبال کنید.

 

از طریق لینک زیر می توانید کلیپ برنامه آمزشی اثر نوشیدن آب قلیایی بر بیماری ام اس را در همین صفحه مشاهده کنید.